Skip links

Плавильный бак

Плавильный бак

Оборудование для машины для глазирования шоколада для драже

Это оборудование, которое было разработано и используется для разжижения шоколадных форм и доведения их до определенной консистенции для обеспечения однородного покрытия перед покрытием драже и шоколада.

Плавильный бак был произведен только в соответствии с машинами для нанесения покрытий на драже компании “Gülmak”. Его можно использовать для плавления шоколада в формах с желаемой производительностью в соответствии с пожеланиями пользователя.

Техническая таблица
Воздушная мощь200 LT – 500 LT
Шаблоны использованияDSK01-S40 & DSK01-S80
КонтрольКнопка

Draje Çikolata Kaplama Makinası Ertime Tankı Kullanımı

Draje Çikolata Kaplama Makinası, Şekerleme, Çikolata, Pastane, Kuruyemiş Parakendeleri Gibi Sektörlerin İşyerlerinde Bulundurması Gereken Makine Donanımıdır.Draje Kaplama Makinası Günümüzde İlereye Dönük Devamlılık İsteyen Bir İştir.İşletmelerin Üretim Bölümünde  Önemli Bir Yere Sahiptir.Bu İleriye Dönük Yatırımların Ekstra Olarak İhtiyac Duyulan Sprey ve Eritme Tankı, Üretimin İhtiyaçlarından Birisidir.

Kullanıcıya Büyük Avantaj Sağlayarak, Ürünü Eşit ve Standart Kaplamasında Büyük Rol Oynamaktadır.Tüm Tesislerin Bu Donanımları Tercih Etmesi Tamamen İş Gücünü Azaltması ve Ürün Aromasını Standart Olarak Satışa Sunmasından Dolayı Tercih Edilmektedir.

ÖLÇÜ TABLOSU
MODEL ERİTME TANK
EN (W) 1000 mm
BOY (L) 1200 mm
YÜKSEKLİK (H) 800 mm

Not:Firmamız Müşteri Bilgisi Olmadan Model ve Ölçü Değişikliliği Yapabilir.

Draje Çikolata Kaplama Makinası DSK01-S Serisi Özellikleri

Kaplama Kazanı Kontrolü ve Hız Seviyesi

Soğutucu Ünitesi Kontrolü ve Soğuk Hava Ayarı

Isıtıcı Ünitesi Kontrolü ve Sıcak Hava Ayarı

Otomatik Sıcak Hava ve Soğuk Hava Kontrolü

Kaplama Parametreleri Saklama Sayfası

Çikolata Sprey ve Besleme Parametreleri Kontrolü

Destoner

Destoner

Дополнительное оборудование

GÜLMAK MAKİNA
Afterburner

Afterburner

Дополнительное оборудование

GÜLMAK MAKİNA
погрузчик

погрузчик

Дополнительное оборудование

GÜLMAK MAKİNA

Draje Çikolata Kaplama Makinası

Draje Çikolata Kaplama Makinasını Şekerleme ve Kuruyemiş Firmaları Olan Müşterilerimizin, Kullandıkları Makinalardan Memnun Olmayışından Dolayı, Sektöre Bilindikler Dışında Makina Tasarlanmıştır.Tamamen Kullanıcı ve Çevre Dostu Yeni Gaz Sistemi R410 Kullanılmıştır.

Avrupa Bölgesinde Birçok Çikolata  Firmalarına İhracaat Yaparak,Çikolatanın Kaplama İşleminde Tambur ve Makinanın Uyumunu Ergonomi Etmiş,Kullanıcı ve Ürün Arasındaki İnce Çizgiyi Belirlemiş Hassas Çizgide Üretimine Devam Etmektedir.

Draje Çikolata Kaplama da Önemli Etkenlerden Birisi Olan Dahili Hava Ünitesini, Oda Sıcaklığı, Kaplama Tamburu Ara Mesafesi En  Küçük Detaya  Kadar AR-GE Çalışmaları İle Sıcak ve Soğuk Hava Kullacının Aktif  Olarak Kullanacağı Faktör Olmasından Dolayı Sıcak Hava Şeker Kaplama İşleminde, Soğuk Hava İse Çikolata ve Şeker Kaplama İşleminde Başarıya Ulaşmıştır.

Форма заказа

  Отзывы клиентов

  Новости от нас

  Делиться :

  Facebook
  Twitter
  LinkedIn
  WhatsApp
  Email
  WeCreativez WhatsApp Support
  Müşteri temsilcilerimize mesajınızı ve sorularınızı 7/24 iletebilirsiniz.
  👋 Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?