Skip links

Kuruyemiş Kavurma Makinaları

Kuruyemiş Kavurma Makinaları

M600 KURUYEMİŞ KAVURMA MAKİNASI

Kuruyemiş Kavurma Makinaları

M700 KURUYEMİŞ KAVURMA MAKİNASI

Kuruyemiş Kavurma Makinaları

Gülmak Kuruyemiş Kavurma Makinaları

Kuruyemiş Türk halkı tarafından en çok sevilen atıştırmalık gıdalar arasında yer alır. Neredeyse kuruyemiş tüketmek geleneksel bir hal almıştır. Sinemada, futbol izlerken ve hatta düğünlerde dahi dağıtılan bir ürün haline gelmiştir. Kuruyemişin tadı da kavrulunca ortaya çıkar. Gülmak kuruyemiş kavurma makineleri de kuruyemişin içindeki saklı aromayı ortaya çıkarmak için üretilmektedir. Kuruyemiş kavurma makineleri kuruyemişlerin ideal oranlarda kavrulmasını sağlarken ve lezzetinin doğru orantılı olarak artmasını sağlamalıdır.

Gülmak Makina Sanayi Manisa’da 1990 yılında makine üretimine başlamış ve o günden bugüne kadar da kuruyemiş makineleri üretim hacminde büyük yer kaplamıştır. Sektördeki her seviye kullanıcıya uygun olarak tasarlanan makineleri üreten Gülmak Makine, kuruyemiş kavurma makineleri üretiminde de güven ve saygı kazanarak başarısını kanıtlamıştır.

M600 ve M700 olmak üzere 2 farklı model kuruyemiş kavurma makinası üreten Gülmak Makina, her iki üründe de tüm kapasite ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Gülmak kuruyemiş kavurma makineleri AISI 304 yüksek kalitede paslanmaz çelikten üretilmektedir. Paslanmaz çelik sayesinde gıda ürünü olan kuruyemişler herhangi bir yabancı, zararlı veya toksik maddeye bulaşmadan güvenle ve sağlıkla kavrulur. Uzun ömürleri ile kullanıcısına da yıllarca aynı kalitede üretim yapma imkanı verir.

Ergonomik tasarıma sahip olan Gülmak kuruyemiş kavurma makineleri kuruyemiş kavurmak isteyen her seviye de sektör profesyonelinin yüzünü güldürür. Kullanımı oldukça basittir. Herhangi bir tecrübe gerektirmeyen Gülmak kuruyemiş kavurma makineleri uzun ömürlü, güvenilir, dayanıklı hijyenik gıda üretimi için kusursuz olarak tasarlanmış ve üretilmiş makinalardır.

Gülmak kuruyemiş kavurma makineleri, kuruyemişe ait olan o doğal tadı bozmaz ve gereken lezzette olmasına katkı sağlar. Gülmak kuruyemiş kavurma makineleri sayesinde ürüne has olan doğal aroma azalmaz ve ürün kalitesinde herhangi bir bozulma olmaz. Ürünün raf ömrünü uzatır. Kaliteli kavrulmuş kuruyemiş, uzun ömürlüdür. Bunların toplam getirisi sizin de müşterilerinizin yüksek sadakat sağlayan yüksek memnuniyeti olacaktır.

M serisi kuruyemiş kavurma makineleri stoklu olarak üretilmekte ve bulunmaktadır. Her ay farklı ülkelere makine ihracatı yapan Gülmak Makine Sanayi ihracat başarısı ile gurur duymaktadır. Başkta ABD olmak üzere Fas, İsrail, Libya, Cezayir, Tunus ve pek çok farklı ülkeye kuruyemiş kavurma makineleri ihraç eden Gülmak Makina Sanayi, kesintisiz Ar-Ge çalışmaları ile makine kalite, verim ve kullanım özelliklerini sadece Türkiye için değil tüm dünya ile rekabet etmek için geliştirmektedir.

WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri temsilcilerimize mesajınızı ve sorularınızı 7/24 iletebilirsiniz.
👋 Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?