Skip links

Kuruyemiş Tuzlama Makinaları

Kuruyemiş Tuzlama Makinaları

MİNİ KURUYEMİŞ TUZLAMA MAKİNASI

Kuruyemiş Tuzlama Makinaları

TM15 KURUYEMİŞ TUZLAMA MAKİNASI

Kuruyemiş Tuzlama Makinaları

TM30 KURUYEMİŞ TUZLAMA MAKİNASI

Kuruyemiş Tuzlama Makinaları

TM60 KURUYEMİŞ TUZLAMA MAKİNASI

Kuruyemiş Tuzlama Makinaları

Gülmak Kuruyemiş Tuzlama Makineleri

Kuruyemişlerin tadı kaliteli kavurma ile gelirse lezzetin diğer yarısı isteğe göre tuzlu yapılması ile gelir. Geneline baktığımızda tuz kuruyemiş için olmazsa olmazdır. Bu sebeple de kuruyemişlerin müşteri talebine göre farklı oranlarda tuzlanması gerekir. Ancak kuruyemişleri tuzlama elle veya basit alet ve makinalar ile yapılması kolay bir işlem değildir. Kuru oldukları için onları tuzlamak ta kolay değildir. Homojen bir tuzlama yapmak neredeyse mümkün değildir. Az tuzlu, ideal tuzlu gibi bir ayırım yapma şansınız neredeyse yoktur. Bu sebeple de Gülmak kuruyemiş tuzlama makinelerini tüm tuzlu kuruyemiş üretimlerinizde her zaman aynı kalite ve homojen dağılımla yapılmasını sağlayan yüksek verimli ideal makinelerdir.

Gülmak kuruyemiş tuzlama makineleri 4 farklı modelden oluşur. Bunlar Mini, TM15, TM30, TM60 olarak sıralanabilir. Tüm modeller aynı kalite ve yüksek verimde çalışır. Aralarındaki fark ihtiyaca uygun kapasite ve bu kapasiteyi işlemekteki kullanım farklarından kaynaklanır. Gülmak kuruyemiş tuzlama makineleri hem kolay kullanım kolaylığına hem de tasarımsal olarak muadillerinden üstün olması için geliştirilmişlerdir. Sektör profesyonelleri içinde her yaştan çalışanın, uzun saatler eğitim almadan bir teknisyene ihtiyaç duymadan ve tecrübe edinmeye gerek duyulmadan kullanabileceği kuruyemiş tuzlama makineleri üretiyoruz. İşlem süreci sürekli olarak kullanıcının gözü önünde olan tüm detayları içeren kontrol panelleri ile gerçekleşir. Farklı güç imkanlarına göre hem sanayi hem atölye kullanımına uygun olarak yapılmıştır. Makinalarımızın her birinde olduğu gibi AISI 304 yüksek kalitede paslanmaz çelikten üretilmektedir. Paslanmazlık gıda üretiminde en önemli kriterlerden biridir.

Kuruyemiş tuzlama süresi, kuruyemişe eklenecek tuz miktarı kişiden kişiye, yöreden yöreye, bölgeden bölgeye ve hatta ülkeden ülkeye büyük farklılıklar gösterir. Bu yüzden Gülmak kuruyemiş tuzlama makineleri kullanıcıların bunu kendilerine göre ayarlamalarına imkân verir. Kendi formülünü sabitleyerek kullanıcı bunu standart bir yönerge haline getirebilir. O yönergeye göre Gülmak kuruyemiş tuzlama makineleri her seferinde aynı orana göre, tuz kaplama işini yaparak kullanıcıya zaman ve avantaj sağlar.

Kuruyemiş tuzlama makineleri sürekli olarak stoklu yaptığımız modeller arasındadır. Siparişiniz ile beraber en hızlı bir şekilde müşterilerimize ulaştırabiliyoruz. Gülmak Makine Sanayi olarak hızın kazanç ve müşteri memnuniyeti için ne derece önemli olduğunu biliriz. Bu yüzden stoklu çalışma ile sipariş edilen kuruyemiş tuzlama makineleri en kısa sürede distribütör ve müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Gülmak kuruyemiş tuzlama makineleri Gülmak garantisi ile Türkiye’de üretildiğinden garanti ve yedek parça desteği kesintisizdir.

Gülmak kuruyemiş tuzlama makineleri uzun yıllardır insanların damak zevkine tat katan kuruyemişlerin tuzlanmasını sağlıyor ve ilk modelden beri sürekli daha iyi sonuçlar için makinamızı geliştiriyoruz. 30 yılı aşkın süredir makine alanında üretim yapan ve üretim boyunca tecrübe kazandığı tecrübeyi kendini geliştirmek için kullanan Gülmak Makina Sanayi kuruyemiş sektörü için sağlam, yüksek kapasitelerde dahi az hacim kaplayan, yıllar geçse de aynı ilk günkü çalışma performansına sahip makinalar üretmektedir. Hem Türkiye hem Dünya için yaptığımız üretimler ile kuruyemiş tuzlama makineleri ya da kahve kavurma makineleri ya da kuruyemiş kavurma makineleri için ismi referans sayılan sayılı kuruyemiş için makine ve donanım üreticisiyiz. 

WeCreativez WhatsApp Support
You can send your messages and questions to our customer representatives 24/7
👋 Hello, how can we help you?