Skip links

Destoner

DESTONER / TAŞ AYIRICI

Kahve Kavurma İçin Taş Ayırıcı Üniteleri

Taş ayırıcı ekipman (Destoner) Gülmak Kahve Kavurma Makinası modellerine uyumlu olarak çalışır. Kahve kavurmadan sonra, kahve depo silosuna yüklemeden önce pnömatik hava debi yardımıyla kahve yığınını yabancı maddelerden arındırmak için tasarlanmıştır.

Her Nova serisi modelde kullanılmasını tavsiye ettiğimiz önemli bir yardımcı ekipmandır. Kahve kavurmada yabancı maddelerden kaynaklı sorunları minimize eder, kahve kalitesini arttırır, marka değerinizi korur.

Teknik Tablo
Kapasite60 Kg Kavrulmuş Kahve
Çalışma TürüHava Emiş
Emiş HızıPotansiyometre
KontrolManuel / Opsiyonel PLC Ekran
Çalışabildiği Elektrik Gücü220 / 380 Volt 50-60 Hz.
BoşaltmaDolum Kutusu veya Çuval

Kahve Kavurma Makinasında Destoner Kullanımı ve Önemi

Kahve kavurmada en önemli faktörlerden biri yığının içinde kahve çekirdekleri dışında başka hiçbir yabancı madde olmamasıdır. Kahve yığınları içine hasat veya nakliyeden kaynaklı olarak sıklıkla taş, kum veya herhangi bir başka yabancı madde karışır. Kahvenizi aromasını ortaya çıkarmak için kavurduğunuz kahve çekirdeklerinin içinden taş çıkması öncelikle marka değerinize zarar verir. İstenmeyen tüketim sorunlarına neden olabilir. Makina kullanıcısı ile müşteri arasında ciddi sürtüşmeler meydana gelebilir. Ve kavrulmuş kahve çekirdekleri diğer kahve makinalarınıza zararlar verebilir. Bu tür sorunlar yasal olarak da firmanıza sorun teşkil edebilir. Bu sebeple kahve kavurmada mükemmel kalite ve sorunsuz bir iş akışı için taş ayırıcı (destoner) bir ekipmanın kullanılması çok daha doğru olur.

Gülmak markası altında üretilen destoner (taş ayırıcı) modelleri Ar-Ge çalışmalarında tamamen başarıya ulaşıncaya denk sürekli geliştirilmiştir. Kullanıcı odaklı ergonomik tasarımı ile kullanımı kullanması ve işletilmesi kolaydır. Bu ekipman sayesinde kullanıcı-müşteri iletişiminiz en doğru ve yüksek seviyede kalır.

Ölçü Tablosu
Model DESTONER
En (W) 1050 mm
Boy (L) 1300 mm
Yükseklik (H) 2300mm

Not: Firmamız müşteri bilgisi olmadan model ve ölçü değişikliliği yapabilir.

Destoner
Özellikleri

Dolum Kutu Depolama – Çuval Depolaması

Ayarlanabilir Emiş Debisi

Tekerlekli Kullanım

Tahliyesiz Toz Bez Toplama

Ergonomik Kullanım

NOVA 6

NOVA 6

Alternatif Donanım

ÜRÜNÜ İNCELE
NOVA 12

NOVA 12

Alternatif Donanım

ÜRÜNÜ İNCELE
NOVA 15

NOVA 15

Alternatif Tasarım

ÜRÜNÜ İNCELE

DESTONER

Gülmak Nova serisine uyumlu olarak üretilen taş ayırıcı (destoner) üniteleri ile kahve üretiminde oluşabilecek kalite, müşteri ilişkileri ve yasal sorunları en aza indirmiş olacaksınız.

Nova serisi tüm kahve kavurma makinası modellerimizde taş ayırıcı (destoner) montajı yapabilmekteyiz. Montaj ve işletim sırasında ilgili tüm çevre yönetmeliklerinin şartları sağlanmaktadır.

Sipariş Formu

  Müşteri Görüşleri

  Bizden Haberler

  Sosyal Medyada Paylaş :

  Facebook
  Twitter
  LinkedIn
  WhatsApp
  Email
  WeCreativez WhatsApp Support
  Müşteri temsilcilerimize mesajınızı ve sorularınızı 7/24 iletebilirsiniz.
  👋 Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?