Skip links

DSK01

DRAJE ÇİKOLATA KAPLAMA MAKİNASI

Draje ve Çikolata Kaplamak Üzere, Numune veya Az Miktarda Ürünlerinizin Kaplanması İçin Tasarlanmıştır. İzoleli ve Soğutucu Odada Kullanımı Uygundur.

Ergonomik Tasarımıyla Kullanıcının Hareket Kabileyetini Zayıflatmadan ve Yorucu Hale Getirmeden, Kullanıcıya Sağladığı Avantajlardan Birisidir.

Draje ve Çikolata Kaplama Makinasının Tambur İç Haznesi Yüzey Kalitesi Pürüzsüz ve Gözeneksiz Olarak Kaplama İçin Özel Taşlaması ve Zımpara İşlemi Yapılmıştır. Bu Pürüzsüz Yüzey, Çikolata Kaplama Aşamasında ve Temizliğinde Kullanıcıya Zaman ve Kolaylık Sağlamıştır.

Teknik Tablo
Tambur Kapasite40-60 Kg Kuruyemiş Ürünleri
Kaplama Süresi60 Dakika
Tambur HızıButon Kontrol
Dahili Hava ÜnitesiYok
Dahili Hava Ünitesi Gücü
Çalışabildiği Elektrik Gücü220 / 380 Volt 50-60 Hz.

Draje Çikolata Kaplama Makinası Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz ? Bizim Farklarımız Neler ?

Draje Çikolata Kaplama Makinası, Şekerleme, Çikolata, Pastane, Kuruyemiş Parakendeleri Gibi Sektörlerin İşyerlerinde Bulundurması Gereken Makine Donanımıdır. Draje Kaplama Makinası Günümüzde İlereye Dönük Devamlılık İsteyen Bir İştir. İşletmelerin Üretim Bölümünde  Önemli Bir Yere Sahiptir.

Draje Çikolata Kaplama Makinası alırken sırasıyla;

Gülmak Draje Çikolata Kaplama Tamburu ve Dış Kaplama Malzemesi AISI 304 Kalite Paslanmaz Çelikden Üretilmiştir.

Gülmak DSK01 Serisi Tüm Tambur Modelleri Özel  Sıvama Toplarında Şekli Verilirken, Oluşabilecek Kaynak Hatalarına Karşı Kıvrımı Tasarlanmıştır.İç Yüzeyi Nanoteknoloji Zımparaları Kullanılarak, Tüm Yüzeyi Pürüzsüz Hale Getirmiştir.

ÖLÇÜ TABLOSU
MODEL DSK01
EN (W) 1050 mm
BOY (L) 1420 mm
YÜKSEKLİK (H) 1620 mm

Not:Firmamız Müşteri Bilgisi Olmadan Model ve Ölçü Değişikliliği Yapabilir.

Draje Çikolata Kaplama Makinası DSK01 Serisi Özellikleri

Kaplama Kazanı Kontrolü ve Hız Seviyesi

ÇİKOLATA SPREYİ

ÇİKOLATA SPREYİ

Alternatif Donanım

ÜRÜNÜ İNCELE
ERİTME TANKI

ERİTME TANKI

Alternatif Donanım

ÜRÜNÜ İNCELE

Draje Çikolata Kaplama Makinası

Draje Çikolata Kaplama Makinasını Şekerleme ve Kuruyemiş Firmaları Olan Müşterilerimizin, Kullandıkları Makinalardan Memnun Olmayışından Dolayı, Sektöre Bilindikler Dışında Makina Tasarlanmıştır.Tamamen Kullanıcı ve Çevre Dostu Yeni Gaz Sistemi R410 Kullanılmıştır.

Avrupa Bölgesinde Birçok Çikolata  Firmalarına İhracaat Yaparak,Çikolatanın Kaplama İşleminde Tambur ve Makinanın Uyumunu Ergonomi Etmiş,Kullanıcı ve Ürün Arasındaki İnce Çizgiyi Belirlemiş Hassas Çizgide Üretimine Devam Etmektedir.

Draje Çikolata Kaplama da Önemli Etkenlerden Birisi Olan Dahili Hava Ünitesini, Oda Sıcaklığı, Kaplama Tamburu Ara Mesafesi En  Küçük Detaya  Kadar AR-GE Çalışmaları İle Sıcak ve Soğuk Hava Kullacının Aktif  Olarak Kullanacağı Faktör Olmasından Dolayı Sıcak Hava Şeker Kaplama İşleminde, Soğuk Hava İse Çikolata ve Şeker Kaplama İşleminde Başarıya Ulaşmıştır.

Sipariş Formu

  Müşteri Görüşleri

  Bizden Haberler

  Sosyal Medyada Paylaş :

  Facebook
  Twitter
  LinkedIn
  WhatsApp
  Email
  WeCreativez WhatsApp Support
  You can send your messages and questions to our customer representatives 24/7
  👋 Hello, how can we help you?