Skip links

Nova 3 Kahve Kavurma Makinası 15 kg/h

NOVA 3

KAHVE KAVURMA MAKİNASI

Nova 3 Kahve Kavurma Makinası, numune kahve kavurmanızda veya showroom sergilerinizde tecrübe gerekmeksizin kullanabileceğiniz kahve kavurma makinanızdır. Nova 3 Kahve kavurma Makinası sürekli geliştirilen özellikleri ile her daim ilk tercih edilen kavurma makinalarımızdan olmaya devam ediyor.

İster kafe, dükkan, atölye ister fabrika ortamlarında olsun yüksek performansı ve güvenilirliği ile en çok tercih edilen modellerden birisi olan Nova 3 Kahve Kavurma Makinası, opsiyonel yakıt tercihleri ile de kullanıcılara avantaj sağlar. Kullanım kolaylıkları ile kullanıcının iş yükünü hafifletir.

Nova 3 Kahve Kavurma Makina modelimizi bir makine teknisyeni olmadan da rahatlıkla kullanılabilirsiniz. Uzun ömür için tasarlanmış paslanmaya dayanıklı, sağlam, kusursuz yapısı, her detayda kullanılan yüksek malzeme ve donanım kalitesi ile kahve profesyonellerinin en çok ilgilendiği modellerimizden biridir. Ve tüm müşterilerimizin deneyimlediği gibi Gülmak Nova Serisi Kahve Kavurma Makinaları işyerinizin en sadık ve güvenilir ortağı olacak.

Nova 3 Kahve Kavurma Makinası modelimizde dış tasarım güncellemeleri devam etmektedir. Görseller bu yüzden farklılık gösterebilir. Son görseller en kısa sürede burada paylaşılacaktır. Göstermiş olduğunuz anlayışa teşekkür ederiz.

Teknik Tablo
Min. Tambur Kapasitesi1 Kg
Tambur Kapasitesi3 Kg
Tambur Çalışma Oranı3/1
Saatlik Üretim Kapasitesi15 Kg / Saat
Kavurma Süresi12-15 dk.
Kavurma TipiTermal
Çalışabildiği Elektrik Gücü1×220 / 3×220 / 3×380 Volt- 50-60 Hz.
Max. Elektrik Harcama Gücü5 Kw
Çalışabildiği Yakıt TürüElektrik / Doğalgaz / LPG / Propan
KontrolDokunmatik Kontrol Paneli
Aydınlatma12 Volt – Led Aydınlatma Lambası
CidarÇift Cidarlı 800 Derecelikİzolasyon
Motor Sayısı4
Emniyet

Isı Algılayıcı Brülör Sensörü,

½ Yangın Söndürme Tertipli

Kahve Kavurma Makinesi Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz? Bizim Farklarımız Neler?

Kahve çok hassas bir üründür. Günümüzde herhangi bir kahve perakendecisinden satın aldığımız kahvelerin tatlarının birbirinden çok farklı olduğunu yaşamışsınızdır. Bu sadece kavrulan kahve çekirdeğinin cinsinden değil kahve kavurma makinasının özelliklerinden de kaynaklanır. Kahve kavurma makinası her kahve kavurma işleminde çok hassas olmalıdır. Her yığın yüklemede belirlenen ayarlarda hep ilk günkü gibi çalışmalı, standardizasyon veya devamlılık sağlamalıdır. İşte tam da bu ana neden yüzünden işiniz kahve ise herhangi bir kahve kavurma makinası tercih etmemelisiniz. Satın almayı düşündüğünüz kahve kavurma makinasını sadece maliyet değil pek çok yönden değerlendirip en doğru seçimi yapmalısınız. Tercihinizi doğru yapmanızı sağlayacak, dikkat etmeniz gereken özellikler vardır. Bir kahve kavurma makinası satın alırken;

Gülmak Nova Serisi Kahve Kavurma Makinalarının tüm donanımları tek konumda yer alır.

Gülmak Nova Serisi Kahve Kavurma Makinalarında tüm tambur modellerimizin malzemesi firmamıza özel üretim yapan Carbon Steel firması tarafından üretilmektedir. Tambur ve karıştırma paletlerinde kullanılan, amaca uygun üretilmiş bu özel malzeme sayesinde kahvenin aroması öne çıkar ve kahvenin daha iyi kabarması sağlanır. Karıştırıcı paletler, tambur dönüş yönünün tersine helezyonik olarak döner. Ve bu sayede yığın içinde eşit dağılım sağlanır. Dolayısı ile kahve ırkları farklarının dışında kahve kavurma makinasından kaynaklı, kahvenin aromasını etkileyen ve kötüleştiren renk farkı (yanık) ürün riski yaşanmaz.

Gülmak Nova Serisi Elektrikli Kahve Kavurma Makinası modellerinde seramik ısıtıcı kullanılmaktadır. Isıtıcının seramik olması elektrik tüketimini olabilecek en minimum seviyeye indirir. Gazlı olan kahve kavurma makinası modellerimizde ise yazılımla beraber orantılı çalışan oransal gaz valfi kullanılmaktadır. Oransal valf kavurma derecesine yaklaştıkça alev boyunu sürekli orantılı ve otomatik olarak azaltır. Gaz kullanımını minimize indirir.

Gülmak markası taşıyan tüm Kahve Kavurma Makinası Modellerimizin elektrik donanımlarında sadece dünyanın en büyük ve güvenilir elektrik donanımı üreticisi olan Siemens’in cihaz ve ekipmanları kullanılmaktadır.

Gülmak Nova Serisi tüm makina donanım fonksiyonlarını ana bir dokunmatik panelden yönetebilirsiniz. Tambur açma-kapama ve hız ayarı, egsoz açma-kapama ve hız ayarı, mikser, kavurma çizelgesi, brülör açma-kapama ve alev boyu ayarı gibi tüm fonksiyonlar tek bir dokunmatik panelden kontrol edilir. Bu işlevsel, kullanımı çok kolay fonksiyon kontrolü sayesinde siz ürüne odaklanırsınız. Daha az yorulursunuz ve günü pozitif bir enerji ile geçirirsiniz.

Gülmak Nova Serisi tüm kahve kavurma makina donanımlarında işlevsel kavurma çizelgesi bulunmaktadır. Bu grafik çizelgesi ile baristanızın çeşitli reçetelerini, kavurma parametrelerini panel hafızasında saklayabilir. Yapmak istediğiniz aynı reçeteyi bir sonraki kavurmada kullanabilirsiniz.

Gülmak Nova Serisi makinalarda ocak sistemleri, çalışmaya başladığında ilk 10-15 saniye kadar zaman diliminde gaz tesisatını otomatik temizleme işlemi yapmaktadır.

Makinaların yerleştirildikleri alan küçük olabilir. Bu sebeple kontrol paneli kullanıcının konumuna uyum sağlamalıdır. Gülmak Nova Serisi Kahve Kavurma Makinalarında kontrol panelleri kullanıcıya göre 4 farklı hareket yeteneğine sahiptir.

Sadece doğalgaz ile çalışmak ileride makinayı taşıdığınızda ve mekan değişimlerinde kısıtlayıcı olabilir. Makinanın yeni yerinde doğalgaz bağlantısı olmayabilir. Ama makinanız farklı tipte yakıtlar ile çalışıyorsa böyle bir sorun yaşamazsınız. Gülmak Nova Serisi makinalarda premix brülörde gaz türünüzü değiştirebilirsiniz. Örneğin doğalgazdan LPG’ye geçiş yapabilirsiniz.

Gülmak NOVA Serisi makinalarda iş kazalarını önlemek, enerji ve yakıt tasarrufu için çift katmanlı 800 dereceye kadar dayanıklı ısı yalıtım donanım ve malzemesi kullanılmaktadır.

Gülmak Nova serisi kahve kavurma makinalarında yanıcı olan kahve kabuklarının toplandığı kabuk silosunda olası yangın durumlarına anında müdahale için ½ su nozulları bulunmaktadır.

Ölçü Tablosu
Model NOVA 3
En (W) 1040 mm
Boy (L) 1390 mm
Yükseklik (H) 960 mm

Not: Firmamız müşteri bilgisi olmadan model ve ölçü değişikliliği yapabilir.

Dokunmatik Kontrol Panel Özellikleri

Tambur Kontrolü ve Hız Seviyesi Ayarı

Egsoz Kontrolü ve Hız Seviyesi Ayarı

Brülör Pilot Ateşleme Fonksiyonu

Brülör Kontrolü ve Alev Boyu Ayarı

Otomatik Alev Boyu Ayarı Fonksiyonu

Timer Kurabilme ve Alarm Fonksiyonu

Mixer Kontrolü

Kavurma Çizelge Grafiği

Destoner

Destoner

Opsiyonel Donanım

GÜLMAK MAKİNA
Afterburner

Afterburner

Opsiyonel Donanım

GÜLMAK MAKİNA

Gülmak Kahve Kavurma Makinaları

Gülmak, Sample Kahve Kavurma Makinaları, Endüstriyel Kahve Kavurma Makinaları ve Donanımları üreticisidir. Kullanıcı ile bir makine arasındaki bir makinayı “iyi” olarak tanımlanmasını sağlayan ince çizgileri belirledik. Kullanıcıya birçok alanda kolaylık sağladık.

Nova 3 modelimiz, kahve kavurma alanında uzman veya tecrübeli olmaya ihtiyaç duymadan çalışabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Güçlü, sağlam karkas yapısı, her detayda kaliteli malzeme kullanımı, dokunmatik tek merkez kontrol panosu, opsiyonel yakıt seçenekleri ve işlevsel kahve kavurma çizelgeleri ile enfes lezzetleri kesintisiz yaratmanız için makinalarımızı üretiyoruz.

Sizde makinamızın eşsiz kullanımı, yazılımı başta olmak üzere makinanın her işlevinde olan ileri teknoloji, düşük enerji ve yakıt tüketimi sayesinde kendi aromalarınızı keşfedip her seferinde aynı tadı müşterileriniz için standart olarak üretebilirsiniz.

Sipariş Formu

  Müşteri Görüşleri

  Bizden Haberler

  Sosyal Medyada Paylaş :

  Facebook
  Twitter
  LinkedIn
  WhatsApp
  Email
  WeCreativez WhatsApp Support
  You can send your messages and questions to our customer representatives 24/7
  👋 Hello, how can we help you?