Skip links

Mini Kuruyemiş Tuzlama Makinesi 8 kg

TM 5 MİNİ

KURUYEMİŞ TUZLAMA MAKİNASI

Kuruyemiş Ürünlerinin Kavurma Öncesi, Kuruyemiş Ürünlerine Kullanıcıya Göre Değişim Gösteren Formüllerini Ürüne Aktarması İçin Tasarlanmıştır.Kuruyemiş Ürünlerini Standart ve Eşit Olarak Belirli Seviyede Tuz Kaplamasında Kullanıcıya Avantaj Sağlamaktadır.

Kuruyemiş Tuzlama Makinasını Sürekli Stok Tutarak Disbiritör ve Kullanıcılarına Hızlı Olarak Ulaştırmaktadır.Kullanıcının Müşterilerine Show Sergileyebilceği, Pratik Kullanımı İşinizdeki Verimliğini Artırmaktadır.

Kuruyemiş Tuzlama Makinası AISI 304 Kalite Paslanmaz Çelikden Üretilmiş Olup, Hacimsel ve Kütlesel Olarak Taşınabilmesi, Kullanımı, Bakımı ve Temizlemesi Kullanıcıya Avantaj Sağlamaktadır

Teknik Tablo
Tambur Kapasite5-8 Kg Kuruyemiş Ürünleri
Tuzlama Süresi10-15 Dakika
Boşaltma TürüBaskı Kol
Çalışma AçısıAyarlanabilir Baskı Kol
Ürün TablasıVar
Çalışabildiği Elektrik Gücü220 / 380 Volt 50-60 Hz.

Kuruyemiş Tuzlama Makinası Kullanımı Ve Önemi

Kuruyemiş Ürünlerinin Hassas Yapıya Sahip Olması Sebebiyle, Tuzlama Makinasının Tambur Geometrisi Tuzlama Yapmaya En Uygun Geometri Şekli Üretime Sunulmuştur.

Tambur Tuzlama Yapabilme Açısından Önemli Bir Yere Sahiptir.Bu Sebeple Gerek Tuzlaması, Gerek Boşaltması Kuruyemiş Ürününe Göre En Uygun Olanı Tasarlanmıştır.

Kuruyemişlerinizi Farklı Yöntemlerle Tuzlayabilirsiniz, Fakat Gereğinden Fazla Sarfiyat,Orantılı Tuzlayamama, Fazla Su Koyma veya Fazla Tuz Dökme Olaylarında Kaçamayacağınız Faktörlerdir.Bu Sayılan Faktörlerin Yerine Kullanıcıyı Son Derece Memnun Eden Mini Kuruyemiş Tuzlama Makinası Sizlere Çok Olanak Sağlıyor.

ÖLÇÜ TABLOSU
MODEL MİNİ TUZLAMA
EN (W) 600 mm
BOY (L) 760 mm
YÜKSEKLİK (H) 1550 mm

Not:Firmamız Müşteri Bilgisi Olmadan Model ve Ölçü Değişikliliği Yapabilir.

Mini Kuruyemiş Tuzlama Makinesi Özellikleri

%100 AISI 304 Paslanmaz Çelik

Tuzlama İçin Açı Ayarı

Tambur İçindeki Ürünü Baskı Kol İle Boşaltabilme

KURUYEMİŞ KAVURMA MAKİNALARI

KURUYEMİŞ KAVURMA MAKİNALARI

Alternatif Ekipmanlar

ÜRÜNÜ İNCELE
KURUYEMİŞ TUZLAMA MAKİNALARI

KURUYEMİŞ TUZLAMA MAKİNALARI

Alternatif Ekipmanlar

ÜRÜNÜ İNCELE

Mini Kuruyemiş Tuzlama Makinası

Kuruyemiş Kavurma Makinasından Sonra Çoğu Kullanıcıların Talep Ettiği Makinalardan Birisi Olan Tuzlama Makinası Kullanıcıların, Rahatlıkla Kullanabilmesi İçin Üretimi Yapılmıştır.

Kuruyemiş Tuzlama Makinalarında Pek Dikkat Edilmesede, Piyasadaki Çoğu Makine Ürüne Zarar Vereiliyor.Hassas Olan Kuruyemiş Ürünlerinin Tambur Dönmesine Bağlı Olarak Kırılma veya Ufalanma Gibi Durumunun Tamamen Önüne Geçmiştir.

 Kullanıcıların Birçok Alanda Kullanım Sağladığı Kuruyemiş Tuzlama Makinası, Kuruyemiş Ürünleri Karıştırma, Kahve Çekirdeği Karıştırma Vb. Özel Karışımlarda Kullanımı Sağlanmaktadır.

Sipariş Formu

  Müşteri Görüşleri

  Bizden Haberler

  Sosyal Medyada Paylaş :

  Facebook
  Twitter
  LinkedIn
  WhatsApp
  Email
  WeCreativez WhatsApp Support
  You can send your messages and questions to our customer representatives 24/7
  👋 Hello, how can we help you?