Skip links

M700 Kuruyemiş Kavurma Makinası

M700

KURUYEMİŞ KAVURMA MAKİNASI

Gülmak Kuruyemiş Kavurma Makinaları AISI 304 kalite paslanmaz çelikten üretilmiştir. Ergonomik kullanımıyla kuruyemiş kavurmayı kolay hale getirir. Her bir detayındaki yüksek malzeme kalitesi ile uzun ömürlü, güvenilir ve istikrarlı makinalardır.

Kuruyemiş ürünlerinizin doğal aromasını bozmaz. İstenen ve beklenen lezzetlerde olmasına katkı verir. Ürünün raf ömrünü maksimize eder. Ve sonuçta kullanıcı ile müşteri ilişkilerinin en yüksek olumlu seviyede kalmasını sağlar.

M Serisi Kuruyemiş Kavurma Makinası modellerimizi stoklu olarak bulundurmaktayız. Her ay sadece Türkiye içi değil başta ABD, İsrail, Fas, Cezayir, Libya, Tunus gibi ülkeler olmak üzere konteynır bazında paketlemeler ile distribütörlere ve son kullanıcılara ihraç ederek ulaştırmaktan gurur duymaktayız.

Teknik Tablo
Genel Kapasitesi30-50 Kg Kuruyemiş Ürünleri / Saat
Çalışabildiği Elektrik Gücü

3×210 Volt / 3×380 Volt /50 Hz.

Max. Elektrik Harcama Gücü

(İlk Çalıştırmada)

3×380 Volt /50-60 Hz. Max. 13 KW-32 A

3×220 Volt / 50-60 Hz. Max. 13 KW-38 A

Kavurma TipiDRY AIR
Çalışabildiği Yakıt TürüElektrik
KontrolDokunmatik Kontrol Paneli
Isı GöstergesiPLC Ekran
Aydınlatma12 Volt – Led Aydınlatma Lambası
Ürün Elek/ Ürün TavasıVar
Gövde%100 Paslanmaz Çelik
Kavurma Odası Aydınlatma2 Adet 300 Dr. Isı Ampul
Soğutma Cam KapakTemperli Isıcam 4 Adet
EmniyetIsıtıcı Akım Sensörü

Kuruyemiş Kavurma Makinası Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz ? Bizim Makinalarımızın Farkları Neler ?

Kuruyemiş ürünleri kırılgan bir yapıya sahiptir. Tercih ettiğiniz kuruyemiş kavurma makinası ürün verimini, kalitesini ve maliyetini ilk etkileyen faktörlerden biridir. Seçeceğiniz makina, kuruyemişteki doğal tadı bozmamalı. Lezzetini, aromasını ve kokusunu olumsuz etkilememelidir. Beklenti, ürünün doğal aromasının, kuruyemiş kavurma makinasından sonra daha yoğun ortaya çıkmasıdır. Kötü makina veya hatalı işlem ile yapılacak bir kavurma, kuruyemiş ürünü makinaya girmeden önce ne kadar kaliteli olursa olsun, emeklerinizin boşa harcanmasına daha da önemlisi büyük maddi külfetlere sebep olur. Kuruyemiş kavurma makinası alırken bakmanız gerekenler sırasıyla;

Gülmak M Serisi tüm Kuruyemiş Kavurma Makinası modellerimiz AISI 304 standartlarında en yüksek kalite paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Pas, bir gıda makinasının ve doğal olarak işinizin en büyük düşmanıdır. Makinanızı uzun yıllar kullanmanın, kolay temizlemenin ve müşteri gözündeki itibarınızı korumanın en doğru yolu makinanızın yüksek malzeme kalitesidir.

Gülmak M Serisi tüm Kuruyemiş Kavurma Makinası modellerimizde kullanılan taşıyıcı bantlar paslanmaz ve örgü tel aralıkları temizlemeye uygun olarak üretilir. Temizleme yapamazsanız çok kısa bir süre sonra tuz ve yağdan dolayı bu bölümler kararma yapacak, giderek makinanın işlevini etkileyecektir.

Gülmak M Serisi tüm Kuruyemiş Kavurma Makinası modellerimizde tüm sürece etki eden fonksiyonlar kontrol edilebilirdir. Kavurma parametrelerinizi panel hafızasında saklayabilirsiniz. Bir dahaki kavurma işleminde parametrelerinizi standart hale getirerek, seçilen her bir üründe aynı aromada kavurma yapabilirsiniz.

Gülmak M Serisi tüm Kuruyemiş Kavurma Makinası modellerimizde estetik, gözlem için Isıcam kullanılmıştır. Bu kapaklar sayesinde makinanın temizlik ve soğutma işlemini de çok rahat gerçekleştirebilirsiniz.

Gülmak M Serisi tüm Kuruyemiş Kavurma Makinası modellerimizde kavurulan ürünü fazla tuzundan arındırmak için kullanılan bir tuz eleği ve fazla tuzun birikmesi için tuz tavası bulunmaktadır.
Kavurma Kapasitesi Tablosu
Ortalama Kuruyemiş Ürünleri Kapasitesi  Kg / Saat
Ayçekirdeği30
Antep Fıstığı Kabuklu36
Antep İçi38
Badem40
Fındık50
Fıstık45
Kabak Çekirdeği35
Kabuklu Yer Fıstığı22
Kaju42

Yukarıdaki Verilen Kapasite Değerleri Ortalama Olarak Verilmiştir.

 • Kavurma Odası Ortam Isısına ve Nemine Göre,
 • Kavurma Yapılacak Ürünün Giriş Nemine ve Kalibresine Göre,

Değerler Değişim Gösterebilir.

ÖLÇÜ TABLOSU
MODEL M700
EN (W) 900 mm
BOY (L) 2400 mm
YÜKSEKLİK (H) 1350 mm

Dokunmatik Kontrol Panel Özellikleri

Kavurma Bant Kontrolü ve Hız Ayarı

Fan Kontrolü

Sıcaklık Kontrolü ve Anlık Sıcaklık Göstergesi

Kavurma Parametreleri Saklama Sayfası

Kuruyemiş Ürünü Panel Hafızasında İsimlendirmesi

MİNİ KURUYEMİŞ TUZLAMA MAKİNASI

MİNİ KURUYEMİŞ TUZLAMA MAKİNASI

Opsyonel Donanım

ÜRÜNÜ İNCELE
TM 15 KURUYEMİŞ TUZLAMA MAKİNASI

TM 15 KURUYEMİŞ TUZLAMA MAKİNASI

Opsyonel Donanım

ÜRÜNÜ İNCELE
TM 30 KURUYEMİŞ TUZLAMA MAKİNASI

TM 30 KURUYEMİŞ TUZLAMA MAKİNASI

Opsyonel Donanım

ÜRÜNÜ İNCELE

Gülmak Kuruyemiş Kavurma Makinaları

GÜLMAK kuruyemiş kavurma makinası ve donanımları üreticisidir. Kuruyemiş üretimindeki önemli noktaları belirledir. Bu noktalara göre özgün makine tasarımları ve üretimi yapıyoruz. GÜLMAK, kendi özgün tasarım makinelerini yapıp, kullanıcılarına satmaktadır.

GÜLMAK, kuruyemişin keyifle tüketilmesi için yüksek malzeme kalitesine sahip, uzun ömürlü, her üretimde standart olan makineler üretiyor. Her ürettiğimiz makineyi de sürekli olarak geliştiriyoruz.
Kuruyemiş kavurmada en büyük sorun, makine kullanıldıkça ortaya çıkan sonuçların farklılaşmasıdır. Bu durum kuruyemiş tüketicisi ile satıcısı arasında sorunlara yol açar. GÜLMAK makineleri, her zaman ilk günkü performansı ile çalışmak için tasarlanmıştır. Ar-Ge çalışmalarınızın ilk amacı budur.

GÜLMAK, Kuruyemiş Kavurma Makinaları, stoklu olarak fabrikamızda yer alır. Üretim hattımız süreklidir. Siparişleriniz en kısa zamanda distribütörlerimize ve müşterilerimize ulaştırılır.

Sipariş Formu

  Müşteri Görüşleri

  Bizden Haberler

  Sosyal Medyada Paylaş :

  Facebook
  Twitter
  LinkedIn
  WhatsApp
  Email
  Title

  Title

  List Content

  Title

  Title

  List Content

  1 2 2
  WeCreativez WhatsApp Support
  You can send your messages and questions to our customer representatives 24/7
  👋 Hello, how can we help you?