Skip links

Üretim

GÜLMAK MAKİNA

Yüksek Performans, Modern Teknoloji, Uzman Ekip

GÜLMAK, kullanıcı isteğine göre ve ISO kalite standartlarına uygun makinalar üretmektedir. Kahve, kuruyemiş, draje çikolata ve şeker karamelize kapmalama makinaları üretimini modern üretim teknolojisi ve uzman personeli ile yapmaktadır. Gülmak, kadrosunda 4 mühendis, 6 tekniker, 20 teknisyen ve 5 büro personeli olmak üzere toplam 34 kişilik bir ekibe sahiptir. Gülmak, makina üretimlerinde önce çalışan sağlığına, ürünün yüksek kaliteli olmasına ve her ürünün standardizasyona önem verir.

23+
Yıllık Deneyim
2.000 m2
Fabrika Yerleşkesi
40
Farklı Ürün
2.500
Teslim Edilmiş Ürün
GÜLMAK MAKİNA

Üretim Bölümlerimiz

Bölümlerine göre uzman ekibimiz, kahve kavurma projelerinde ve tüm projeler için 4 mühendis 5 makine tekniker, 10 teknisyen, kuruyemiş kavurma projelerinde ve tüm projeler için 4 mühendis 4 makine tekniker, 8 teknisyen, draje kaplama projelerinde ve tüm projeler için 4 mühendis 3 makine tekniker, 5 teknisyen, karamelize kaplama projelerinde ve tüm projeler için 4 mühendis 3 makine tekniker, 5 teknisyen büro yönetiminde 2 kişi avrupa-asya pazarlama, 1 kişi kuzey amerika-güney amerika, 2 kişi afrika-güney afrika pazarlama sağlamaktadır. Bunlardan ayrı olarak belirli başlı yerlerde distribütörlerimiz mevcuttur.

Üretim hedefimiz uzman ekibimizle ve toplumumuza güvenli, sağlıklı iş ve yaşam ortamı sağlamaktır. Üretimimizi daha yakından görüp tanımanız ve sizlerle tanışıp iyi ilişkiler kurmamız için ziyaretinizi bekler, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Yerli Üretim

Ürünlerimiz tüm aşamalarıyla fabrikamızda üretilmektedir.

Hakkımızda

Yeni Teknoloji

Mühendislerimiz gelişen teknolojiyle birlikte ürünlerimizi sürekli geliştirmektedir.

Hakkımızda

İnovatif Tasarım

Tasarımlarımız mühendislerimiz tarafından sektörün ihtiyacına uygun bir şekilde tasarlanıp, geliştirilmektedir.

Hakkımızda

GÜLMAK kalitesi ile tanışmak ister misiniz?

GÜLMAK mühendisleri tarafından geliştirilmiş son teknoloji ile donatılmış makinalarımızı tanımak ve bilgi almak için bize hemen ulaşın.

WeCreativez WhatsApp Support
You can send your messages and questions to our customer representatives 24/7
👋 Hello, how can we help you?