Skip links

Çikolata Spreyi1

SPREY

DRAJE ÇİKOLATA KAPLAMA MAKİNASI DONANIMLARI

Draje ve Çikolata Kaplamak Üzere, Numune veya Az Miktarda Ürünlerinizin Kaplanma İçin Sadece GÜLMAK Draje Kaplama Makinalarına Uygun Olarak Üretişmiştir.

Kullanıcının Doğrultusunda, Belirli Sürelerde Bekleyim Belirli Aralıklarda Çikolata Besleme  Yapmaktadır.Basınçlı Hava Ve Elektrik Enerjisi İle Çok Rahat Kullanımı Sağlanmaktadır.

Teknik Tablo
Kapasite5 lt
Kullanım ModelleriDSK01-S40 & DSK01-S80
Kontrol Dokunmatik Panel

Draje Çikolata Kaplama Makinası Sprey Kullanımı

Draje Çikolata Kaplama Makinası, Şekerleme, Çikolata, Pastane, Kuruyemiş Parakendeleri Gibi Sektörlerin İşyerlerinde Bulundurması Gereken Makine Donanımıdır.Draje Kaplama Makinası Günümüzde İlereye Dönük Devamlılık İsteyen Bir İştir.İşletmelerin Üretim Bölümünde  Önemli Bir Yere Sahiptir.Bu İleriye Dönük Yatırımların Ekstra Olarak İhtiyac Duyulan Sprey ve Eritme Tankı, Üretimin İhtiyaçlarından Birisidir.

Kullanıcıya Büyük Avantaj Sağlayarak, Ürünü Eşit ve Standart Kaplamasında Büyük Rol Oynamaktadır.Tüm Tesislerin Bu Donanımları Tercih Etmesi Tamamen İş Gücünü Azaltması ve Ürün Aromasını Standart Olarak Satışa Sunmasından Dolayı Tercih Edilmektedir.

ÖLÇÜ TABLOSU
MODEL SPREY
EN (W) 800 mm
BOY (L) 800 mm
YÜKSEKLİK (H) 1200 mm

Not:Firmamız Müşteri Bilgisi Olmadan Model ve Ölçü Değişikliliği Yapabilir.

Draje Çikolata Kaplama Makinası DSK01-S Serisi Özellikleri

Çikolata Besleme ve Bekleme Süre Ayarı

Ergonomik 360 Dönüş

Tambura Göre Yükseklik Ayarı

DSK01-S80

DSK01-S80

Opsiyonel Ekipmanlar

GÜLMAK MAKİNA
DSK01

DSK01

Opsiyonel Ekipmanlar

GÜLMAK MAKİNA
Çikolata Eritme Tankı

Çikolata Eritme Tankı

Opsiyonel Ekipmanlar

GÜLMAK MAKİNA

Draje Çikolata Kaplama Makinası

Draje Çikolata Kaplama Makinasını Şekerleme ve Kuruyemiş Firmaları Olan Müşterilerimizin, Kullandıkları Makinalardan Memnun Olmayışından Dolayı, Sektöre Bilindikler Dışında Makina Tasarlanmıştır.Tamamen Kullanıcı ve Çevre Dostu Yeni Gaz Sistemi R410 Kullanılmıştır.

Avrupa Bölgesinde Birçok Çikolata  Firmalarına İhracaat Yaparak,Çikolatanın Kaplama İşleminde Tambur ve Makinanın Uyumunu Ergonomi Etmiş,Kullanıcı ve Ürün Arasındaki İnce Çizgiyi Belirlemiş Hassas Çizgide Üretimine Devam Etmektedir.

Draje Çikolata Kaplama da Önemli Etkenlerden Birisi Olan Dahili Hava Ünitesini, Oda Sıcaklığı, Kaplama Tamburu Ara Mesafesi En  Küçük Detaya  Kadar AR-GE Çalışmaları İle Sıcak ve Soğuk Hava Kullacının Aktif  Olarak Kullanacağı Faktör Olmasından Dolayı Sıcak Hava Şeker Kaplama İşleminde, Soğuk Hava İse Çikolata ve Şeker Kaplama İşleminde Başarıya Ulaşmıştır.

Sipariş Formu

  Müşteri Görüşleri

  Bizden Haberler

  Sosyal Medyada Paylaş :

  Facebook
  Twitter
  LinkedIn
  WhatsApp
  Email
  WeCreativez WhatsApp Support
  You can send your messages and questions to our customer representatives 24/7
  👋 Hello, how can we help you?