Skip links
M600-kuruyemis kavurma-makinesi

M600 Kuruyemiş Kavurma Makinesi Neden Tercih Edilmelidir?

Çerezlere dair aroma ve lezzet kalitesinden taviz vermeden M600 kuruyemiş kavurma makinesi aracılığıyla hizmet alabilirsiniz. Söz konusu tüm kuruyemiş ürünlerini kavurmak birçok hassas noktayı da beraberinde getiriyor. Özellikle yüksek tat ve koku isteği durumlarında bunu sağlayabilmek kolay olmamaktadır. Bununla birlikte kırılgan yapılı ürünlerde doğru makine kullanımı da çok daha belirleyicidir. Eğer kaliteli bir makineye sahip değilseniz tüm telafisi çok zor bir emek kaybına sebebiyet verebilirsiniz. Ayrıca maliyetlerin beklentileri aşması da bir başka sıkıntıyı beraberinde getirebilmektedir. Böyle risklerle hiçbir zaman karşılaşmamak adına M600 kuruyemiş kavurma makinası sizlere en iyisini sunmaktadır.

M600 Kuruyemiş Kavurma Makinesi Özellikleri

AISI 304 Paslanmaz çelik yapılı olmasının yanı sıra artık kuruyemiş kavurma işlemlerini çok daha zahmetsiz yapabilirsiniz. Kolay kullanılabilir olmasının ötesinde ergonomik yapısı da kuruyemiş kavurma makinası açısından önem taşımaktadır. Farklı kuruyemiş ürünlerinizi kalitesinden taviz vermeden kavurabilirsiniz. Aromalarla bütünleşen ürünlerinizde hem lezzeti hem de kokuyu birlikte elde edersiniz. Halihazırda Afrika ve Orta Asya ülkelerine ihraç ettiğimiz M600 kuruyemiş kavurma makinası daha fazlasını vaat ediyor. Peki, tüm teknik detaylar açısından kuruyemiş kavurma modelini öne çıkaranlar nelerdir?

Halihazırda birçok teknik özellikle M600 kuruyemiş kavurma makinası fiyatları merak edilmeye devam ediyor. Firmamız aracılığıyla hemen uygun koşullarda tedarik etme şansınız bulunmakla beraber detayları da öğrenebilirsiniz. Saatte 18 kg Antep fıstığı, 19 kg Badem, 26 kg fındık kavurma işlemi sunar. Bunların dışında 20 kg fıstık, 16 kg kabak çekirdeği kapasitesiyle sizlere çok daha iyisini vaat etmekteyiz. Kapasite değerleriyle ilgili önemli detaylarda bulunmaktadır. Bunların başında etki eden parametrelere baktığımızda ortam ısısı ve nem durumu öne çıkar. Ayrıca ürün kalibre durumları da yine kapasiteye göre bir değişim ihtimalini ortaya çıkarabilmektedir. Son derece üstün özellikleri ve fark yaratan detaylarıyla M600 kuruyemiş kavurma makinesi sizleri bekliyor.

Teknik Detayları Nelerdir?

Saatte 15 ile 25 kilogram arasında ürünleri kavurabilir olup elektrik gücü bakımından da oldukça idealdir. Dokunmatik kontrol paneli sayesinde hemen her unsurunu kolayca ayarlayabilirsiniz. Ayrıca PLC ekran ısı göstergesi var olurken DRY AIR kavurma tipidir. Bununla birlikte ürün elek ve tuz tavası yer alır. Var olan 2 adet temperli ısıcam birçok bakımdan ürün kalitesini de arttırır. Isıtıcı akım sensörü ise tam anlamıyla emniyetli bir kullanımı da beraberinde getirir.

kuruyemis-kavurma makinesi

Neden M600 Kuruyemiş Kavurma Makinası?

Söz konusu birçok özelliğiyle hem pratik kullanım hem de en iyi hizmet kalitesini sunar. Bu modellerimizde yer alan paslanmaz çelik yapılı olması son derece ayırt edicidir. Temizlik bakımından da oldukça avantajlıdır. Böyle bir durum olmadığını düşünürsek tuz ve yağın her işlemden sonra birikmesiyle zaman içerisinde kararmalar meydana gelir. Ürünün çok daha az bir süre içinde temiz kullanılabilir olduğunu gösterir. Ancak ürünümüzde böyle bir durumun olması ihtimal dahilinde değildir.

Ürünlere dair işlemleri rahatlıkla kontrol panelinden yaparak tüm fonksiyonları da kullanabilirsiniz. Buna ek olarak kuruyemiş kavurma makinesi panel hafızasından kayda alma özelliği vardır. Böylelikle tüm işlem parametrelerinizi saklayarak her işlemde otomatik talimat verirsiniz. Her defasında bir kez daha girmenize gerek kalmadan büyük bir kolaylık sunar. Ayrıca ürünlerinizi aynı standart tarzda aroma ve lezzetli olarak kavurabilirsiniz.

Isıcam özelliği ise birden fazla faydayı sağlarken neden M600 kuruyemiş kavurma makinası cevabını verir. Temizliği daha pratik sunmasının ötesinde soğutma işlemlerini de olumlu hale getirir. Çok rahat gerçekleştirilmesi de aynı zamanda uzun ömürlü olacağını gösterir.

 

WeCreativez WhatsApp Support
You can send your messages and questions to our customer representatives 24/7
👋 Hello, how can we help you?