Skip links
M700-kuruyemis-kavurma-makinesi-1

M700 Kuruyemiş Kavurma Makinesi Özellikleri Nelerdir?

Üst düzey bir lezzete sahip işlemlerde M700 kuruyemiş kavurma makinesi gelişmiş özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Son derece ince yapılı olan tüm kuruyemiş ürünlerini rahatlıkla kavurabilirsiniz. Söz konusu işlemlerde daha gelişmiş bir makinaya sahip olmanın avantajları ise çok fazladır. Kuruyemişin lezzeti tam anlamıyla alabilme, kokusunu ve aromasını oluşturma adına bu husus olmazsa olmazdır. Eğer kuruyemiş kavurma makinesi temiz ve iyi değilse beklentilerin altında bir performans ortaya çıkacaktır. Maliyetlere karşı kazancı düşük olacağı gibi emeklerin boşa gitmesi de muhtemeldir. Böyle bir durumla karşılaşmama adına M700 kuruyemiş kavurma makinası özeliklerine göz atmakta yarar vardır.

M700 Kuruyemiş Kavurma Makinası

Son derece pratik ve rahat kullanmayı amaçlayan bir tasarıma sahip olan M700 kuruyemiş kavurma makinesi özellikleriyle şaşırtıyor. Bilhassa 304 kalite paslanmaz çelikten üretilmesi de kullanım durumunu gösterir. Çok uzun yıllar iyi bir performans verir ve kullanım ömrü uzundur. Maksimum seviyede tüm kuruyemiş ürünlerinizi bu makineyle kavurabilirsiniz. Raf ömrü açısından da ürünleri üst düzeye noktaya çıkarır. Başta İsrail olmak üzere Fas, Cezayir, Tunus ve Libya gibi ülkelere de ihraç edilen bu ürünü yakından tanıyalım.

Ayırt Edici Noktalarıyla M700 Kuruyemiş Kavurma Makinesi

Teknik açıdan baktığımızdan saatte 30 ile 50 kilogram arasında kapasiteye sahiptir. Elektrikli olup harcama gücü açısından da ideal özelliklere sahiptir. Ayrıca 12 Volt LED aydınlatma bulunurken PLC ekran ısı göstergesi de birçok ayarı sunar. Dokunmatik kontrol paneli de gayet rahat ve pratik kullanımını sağlar. Isıtıcı akım sensörlü emniyeti olmasıyla birlikte elek ve tuz tavasına sahip olan M700 kuruyemiş kavurma makinası 4 adet temperli ısıcam özellikleri arasındadır.

M700-kuruyemis-kavurma-makinesi

 

M700 Kuruyemiş Kavurma Makinesi Neden Gelişmiş?

Söz konusu üretim kapasitesi son derece yüksek olurken endüstriyel anlamda yeterliliğe sahiptir. Bununla birlikte çok daha önemli noktası ise kaliteli ürün işlemesidir. Birçok açıdan baktığımızda ürünün hem kullanımı hem de ortaya koyduğu işlem niteliği diğerlerinden birkaç adım öndedir. Ayrıca bunların başında ise paslanmaz çelik içermesi gelmektedir. Tamamen paslanmaz çelik yapısı olmasıyla birlikte çok daha uzun yıllar kullanımı sorunsuz devam edecektir. Ayrıca temizlenebilir yapıda olması da M700 kuruyemiş kavurma makinesi gelişmiş özelliklerindendir. Tüm taşıyıcı bantlarının paslanmaz yapıda olmasıyla birlikte hijyen standartlarını üst düzeye çıkarır. Var olan örgü tel aralıkları da temizliğin düşünülmesiyle ayarlanmıştır. Böylece bir üretim farkının olmasıyla kavurma işlemleri sonrasındaki tuz ve yağ kalıntıları temizlenecektir. Uzun süreli temizliğin olmamasından kaynaklı kararma durumları da hiçbir şekilde oluşmaz.

M700 Kontrol Paneli Farkı

Halihazırda kontrol paneli fonksiyonları açısından da M700 kuruyemiş kavurma makinası farkını konuşturur. Kolaylıkla kavurma bant kontrolünden hız ayarları gerçekleşir. Ayrıca fan kontrolü de yine panel üzerindedir. Sıcaklık ayarları yapılırken kuruyemiş ürünlerinin standartları hafızaya alınabilmektedir. Bu sayede isimlendirmeyle birlikte parametreler kaydedilir ve sonrasında yine aynı kuruyemiş ürünlerinde parametre özeliklerine girmeye gerek kalmamaktadır. Otomatik bir şekilde tüm ürünler aynı standartlarda kavrulacaktır. Ürünlerin hem benzersiz kaliteye sahip olması hem de aynı değerlerde kavrulmasını mümkün kılar.

M700 Isıcam Gelişmiş Özelliği

4 adet temperli ısıcam bulunmasıyla M700 kuruyemiş kavurma makinesi gerçekten bambaşka bir özellik sunar. Bu sayede görünüm açısından modelin şık bir yapıya sahip olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Ancak sadece buna yönelik bir seçim olmadığı da açıktır. Soğutma işlemlerini çok daha kolay yerine getirmesi adına ısıcam desteği büyük önem taşır. Ayrıca temizlik işlemlerine dair de ısıcam gelişmiş özelliğinin avantajını sunar.

M700 Kavurma Kapasiteleri

Her ne kadar ısı ve nem durumlarıyla değişkenlikler olsa da ortalamaya baktığımızda M700 farkını görebilirsiniz. Ay çekirdeğinde saatlik 30 kilogram kapasitesi var olurken Antep Fıstığı 36, Badem 40 kilodur. Fıstık için 44 ve fındık saatlik kapasitesi 50 kilogramdır. Bu yönüyle de diğerlerine kıyasla ideal olan M700 kuruyemiş kavurma makinaları arasında öncüdür.

WeCreativez WhatsApp Support
You can send your messages and questions to our customer representatives 24/7
👋 Hello, how can we help you?